top of page

UMELCI

PAUL PROJECT

PAUL PROJECT spevák, hudobník, producent. Vydal niekoľko úspešných singlov TAJNÝ SEN, AK TO MUSÍ BYŤ, RADOSŤ. Spolupracuje s viacerými spevákmi na hudobných projektoch ako producent.

KAMI

Študuje hudobno-dramatické umenie. K spevu nikdy nejak neinklinovala, vždy si spievala viac-menej pre seba. Spev nehľadala, ale on si zrejme našiel ju.

TOM A ELO

Mladí herci Tomáš a Erik, študenti herectva, hrajúcich moderné,autorské rozprávky a príbehy, nielen pre deti...

TYA

TYA /19rokov/ vlastným menom Andrea Atyafiová vstupuje na hudobnú scénu svojím debutovým singlom s názvom Pamätáš. 

TANEČNÁ ŠOU ŽLTÝCH FAZULIEK

Hudobno -tanečná šou známych postavičiek z televíznej obrazovky. Kevin, Bob a Stuart sa vám predstavia ako skvelý zabávači a ešte lepší tanečníci.

ŠMOLŠOU

 Tanečno - divadelná  detská šou ŠMOLSHOW /príbehy o povolaniach
Môžete sa tešiť na TATKA ŠMOLKA, DUDROŠA, ŠMOULINKU, MEŠKAJKA, ktorí vám vyrozprávajú príbeh o ich aké sú ich sny, aké povolania by si vybrali, a prežijete s nimi jeden deň v ich dedinke..

MIRKA MIŠKECHOVÁ 

Slovenská speváčka a pesničkárka,  na konte má úspešne prijatý debut Schizofrenik-optimista. Už v roku 2012 získala významné folk a country ocenenie v ČR - Zlatá autorská Porta.  Duet so spevákom Xndl X cudzinka v tvojej zemi sa  stala vôbec nahranejšou skladbou v ČR  Za rok 2015 získala ocenenie českého autorského zväzu OSA za najúspešnejšieho mladého autora populárnej hudby.

OLÍVIA

OLÍVIA je mladá talentovaná speváčka, ktorá vydala svoj debutový album s názvom VŠETKO SA DÁ.  Hovorí o sebe, že je úplne obyčajné dievča, ktoré nemá rado nudu, miluje pohyb, hudbu, cestovanie, knihy,

bottom of page